Встановлення автоматики для розпашних воріт

Інформація

Лідери продажів

 • Nice TOO 3000KLT
  Nice TOO 3000KLT

  Стулка воріт до 3 м, вага стулки 300 кг Двигун 230V Швидкість...

  €395
 • Пульт двухканальний Nice Flo2RE
  Пульт двухканальний Nice Flo2RE

  Двухканальний пульт  Nice  Flo2RE з плаваючим кодом.

  €20
 • GANT BA-400DC
  GANT IZ-600

  IZ-600  привод для відкатних воріт вагою до 600 кг Магнітні кінцевики...

  €179
 • BFT Deimos 600 kit
  BFT Deimos 600 kit

  Мотор для відкатних воріт BFT Deimos 500 kit Максимальна вага воріт 600...

  €266

Встановлення автоматики для розпашних воріт

Встановлення автоматики для розпашних воріт

Монтаж автоматики на ковані розпашні ворота відбувався в межах м.Рівне. Для монтажу був запропонований комплект автоматики BFT Phobos NL BT. Такий комплект відрізняється від схожого комплекту BFT Phobos NL  який ми уже монтували, тільки наявністю магнітних кінцевих вимикачів, а також блоком управління Thalia.

Попередньо були прокладені проводи для фотоелементів моторів та сигнальної лампи. Цей перелік робіт не фотографувався оскільки в розбиранні ФЕМ плитки немає нічого цікавого. Провода прокладаємо в пвх трубці або гофрі. Нагадую що мінімальний переріз електропроводки для автоматики  воріт це 3х1.5. Для фотоелементів використовуємо 4х0.22 або ж виту пару.

Передні кронштейни кріпимо на болти для уникнення зварювальних робіт біля прикріпленого листка полікарбонату. Звичайно можна було зняти полікарбонат та приварити все, але на болти значно швидше та акуратніше.

Закріплення монтажних пластин для задніх кронштейнів  лінійних приводів автоматики, а також регулювання кута відкривання та остаточну підгонку виконуємо за допомогою заднього кронштейна.  Тільки після перевірки ходу воріт остаточно обварюємо задній кронштейн привода автоматики. 

Коли вся механіка налаштована приступаємо до монтажу та комутації електричних комунікацій. 

На фото блок управління BFT Thalia з вмонтованим радіомодулем. Також цей блок має понижаючий трансформатор оскільки BFT Phobos NL BT працюють на 24 В.

 BFT Phobos NL BT надійний практичний та безшумний мотор з гнучкими налаштуваннями та самоблокуючимся редуктором. Подовжений хід в порівнянні з BFT Phobos N дозволяє  без проблем відкривати ворота більших лінійних розмірів та ваги у будь-яку погоду та пору року. 

Дякую за увагу. З вами були інтернет магазин автоматики для воріт Vorota.rv.ua

Залиште коментар

* Ім'я:
* E-mail: (Не публікується)
   Сайт: (URL зhttp://)
* Комантар:
Введіть код