vorota.rv.ua

Контактні телефони: Київстар 068 38 14 117

Вимоги до відкатних воріт для монтажа автоматики

Для успішної установки автоматики для відкатних воріт потрібно дотримуватися певних вимог при проектуванні вашого паркану.

Правильно зроблені відкатні ворота прослужать вам не один рік, оскільки є більш надійними за розпашні, але водночас більш складними у виготовленні. Багато залежить від фурнітури для відкатних воріт яка має бути не тільки надійною та міцною, але й правильно підібраною та встановленою.
Зазвичай, коли люди планують поставити відкатні ворота вони не задумуються чи вистачить для них місця у їхньому дворі, чи не заважитимуть такі ворота при вітчиненому чи зачиненому положенні оскільки відкатні ворота мають мати довжину не менше як ширину прольоту між стовбами +40%. Це є ключовим моментом, оскільки ворота з малим противісом будуть пагано відкриватися та закриватися, що створюватиме додаткові навантаження на мотор автоматики.

На нижченаведеній картинці показано розміщення необхідних кріплень та каладних деталей у найпростішому випадку відкатних воріт. такій варіант підійде для воріт з прольотом до 4 метрів. Для більших воріт потрібно передбачати більш надійне кріплення.