Фотоелементи безпеки Nice EPMb

Фотоелементи безпеки Nice EPMB

Інфрачервоні фотоелементи безпеки на 12/ 24V. Для систем BlueBUS. Максимальна далність 15 м.

Більше деталей

5 в наявності

€63

Більше інформації

 Фотоелементи безпеки Nice EPMB  приміняються при встановленні автоматики Nice  де  використовуєтсья система BlueBus   відкатних та розпашних воріт для забезпечення безпечного користування автоматикою. Вони допоможуть уникнути небезпечних ситуацій травм, а також псування майна. Мають сучасний строгий дизайн та якісний герметичний корпус.

Система BlueBus застосовується в комплектах відкатної автоматики Nice Robus 600Nice Robus1000,  гаражної автоматики Nice SPIN 21, Nice Spin 22, а також в  приводах Nice Hi Speed. Це означає що для всіх вищезгаданих комплектів автоматики підійдуть тільки фотоелементи Nice EPMB

Додатковим, але найнеобхіднішим  обладнанням для автоматики на ворота будь якоготипу є фотоелементи. принцип їхньої роботи полягає в тому що інфрачервоний промінь від передатчика натходить до приймача, який знаходиться у зоні пряимої видимості. При перериванні інфрачервоного променя відбувається розмикання нормально замкнутого контакту і автоматика або відключає, або одразу ж відчиняє ворота (це відбувається в залежності від обраних налаштувань).

Інтернет магазин автоматики для воріт  vorota.rv.ua вкрай рекомендує при виборі приводів на ваші ворота брати також фотоелементи безпеки Nice EPM , тому що їхня ціна значно менша за ціну ремонту та рихтування  лакофарбового покриття вашого атвомобіля.

Відгуки

Напишіть відгук

Фотоелементи безпеки Nice EPMB

Фотоелементи безпеки Nice EPMB

Інфрачервоні фотоелементи безпеки на 12/ 24V. Для систем BlueBUS. Максимальна далність 15 м.

Напишіть відгук

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії: