Відкатні ворота в м.Рівне - Гаражні ворота Рівне Автоматика для воріт Рівне Промислові ворота Рівне Шлагбауми Рівне

Виготовлення відкатних воріт в м.Рівне

Відкатними воротами називають ворота які відкриваються вздовж своєї осі. Також такі ворота, ще називають здвижними або зсувними. Такі ворота, дуже легко перетвлорюються в автоматичін ворота завдяки  монтажу автоматики.

Зазвичай, такі ворота виконуються на консольно-відкатних комплектах фурнітури для воріт такого типу. Назва фурнітури, походить від самого принципу роботи. Відкатні ворота консольно навісають над проємом, що надає ряд переваг.

Колесні пари

 • Найбільшою перевагою є те що в проємі не потрібно робити жодних направляючих, рельс та труб які заважають руху автомобілів.

 • Такі ворота не залежать від наледенінь та снігових заметів в  проїзді.

 • Також, суттєвою перевагою є простота монтажу, ціна  та надійність автоматики для відкатних воріт.

Напраавляюча фурнітури

Звичайно, в деяких випадках, виготовляють ворота обладнані колесами або точеними катками, які рухаються по направляючій. Це роблять для здешевлення, але в одночас, додають собі массу проблем з експлуатацією таких воріт. Тому, в сучасних умовах вигідніше та простіше робити, всетаки, консольно відкатні ворота.

Отож з визначенням відкатних воріт ми розібралися. Тепер розглянемо матеріали та варіанти виконання.

Каркас воріт

У всіх випадках каркасом для таких воріт слугує метал. Як звичайна низьковуглецева сталь так і алюмінієвий профіль. Звичайно, товщина труб каркасу залежить від величини самих воріт, а також матеріалів якими будуть зашиватися ворота. Стандартний переріз пррофільних труб для відкатних воріт розміром 4х2 м складає 50х30 , в окремих випаадках 60х40 мм для каркасу, при умові зашивання воріт металопрофілем. Ну а максимальна товщина профільних труб для каркасу воріт, може складати і 120х60. Але такі гігантські труби потрібно використовувати лише при  прольотах від 8м.  Не треба забувати про те що, такі труби мають колосальну вагу яку може не витримати фурнітура. Та і надлишкова вага воріт зменшить строк експлуатації фурнітури та ускладнить роботу автоматики. " З запасом" підбирати труби не потрібно. При зашиванні металопрофілем давати розкоси для жорсткості не обов'язково.

Загальне креслення воріт на проліт 4 м та висотою в2  метри буде таким.

slide.PNG

Пояснення до креслення 

 • Чому на кресленні ширина полотна 4300 ? - Тому що ворота повинні заходити за стовпи на 150 мм щоб з вулиці не було видно вашого двору.

 • Чому загальна довжина воріт 6000 ? - Тому що довжина противаги воріт повинна складати не менше 40% від прольоту між стовпами для ефективної роботи роликових механізмів та униможливлення їх заклинювання. Правильно виготовлені та змонтовані ворота відкатуються без особливих зусиль. Через це більшість комплектів для відкатних воріт і виготовляють на 6 м.

 • Каркас воріт виготовлений з профілььної труби 60х40х3, Обрешітка для прикручування металопрпофіля виконана з труб 20х20х2.

Найкраще, проектування воріт потрібно починати з розмови про матеріали для зашивки воріт.

Матеріали для зашивки воріт

Найпоширенішим та найпростішим варіантом зашивання воріт, є метал, а саме металопроофіль. завдяки високим експлуатаційним характеристикам, легкості, зовнішньому вигляду та простоті монтажу його часто використовують, зашиваючи, як відкатні, так і розпашні ворота з одного або двух боків.  Сучасні кольори по RAL як глянчеві так і матові можливо підібрати в тон із покрівлею існуючих будівель а також обшити металопрофілем з ламінацією під дерево. 

Оригінально виглядають "ворота-жалюзі" які виготовляютьс з металевої зварної рами та листів гнутих спеціальним z-профілем. Збирається це все за допомогою  кольорових заклепок. 

Ворота жалюзі

Як варіант зашивання металевим листком є штампована "металева фільонка". Чудовий вигляд воріт  з усіма плюсами металопрофіля. Складається з металевої зварної рами та фільонок гнутих спеціальним штампом та приварених до каркасу.

Дерев'яні відкатні ворота

Також можливі варіанти зашивання натуральним деревом. Найчастіше обивають дощечками імітуючи паркан. Ці дощечки  попередньо оброблені, пошліфовані  та пофарбовані. Такі ворота мають ефектний вигляд та здатні вписатися в навколишній стиль подвір'я. Мінусом такого зашивання буде значна вага таких дощок після намокання, та відносна недовговічність. Такі ворота потрібно раз в 3 роки розбирати, щоб перешліфувати дощечки та заново пофарбувати деревозахисними засобами.

Найбільш сучасним варіантом, є зашивання сендвіч панелями. Такі панелі використовуються для виготовлення секційних гаражних воріт тому мають сучасний вигляд та міцну структуру. Виготовленні з такого матеріалу ворота не брязкають при відкриванні так, як це рорблять ворота обшиті металопрофілем. Мінусом є  висока ціна таких сендвіч панелей.

Зашити, з рештою, можна будь чим. Цікавим варіантом є монолітний полікарбонат який являється світлопроозорим матеріалом з чудовими міцнісними характеристиками. Цим матеріалом можна зімітувати світлопрозорі ворота зашиті склом.

Ну і, крайнім варіантом зашивання, є варіант виготовлення воріт - муру. На спеціальній італійській фурнітуру можливе виконання воріт із каменя або цегли. По суті це стіна яка відкочується за вимогою клієнта. 

Якщо ви вирішили поставити у себе вдома (на дачі, на підприємстві) відкатні ворота, звичайно ж ви можете їх виготовити самі, почитавши безліч інструкцій в інтернеті, потратити багато свого часу та грошей, і врешті-решт, довірити виготовлення таких воріт професіоналам - тобто нам . Відкатні ворота є дуже зручними для пересічного користувача, а особливо коли вони обладнані автоматикою для відкатних воріт. Вони не займають багато місця, значно надійніші від розпашних та не вимагають особливого обслуговування. Єдиним ускладнюючим моментом є більш складний монтаж та підготовчі роботи, але якщо їх зробити правильно, то це не викличе ніяких проблем у подальшій експлуатації воріт. Про підготовчі вимоги для виготовлення відкатних воріт  в Рівному ви можете прочитати трохи згодом.

Відкатні ворота

Ви можете замовити у нас виготовлення звичайних відкатних воріт, які обшиваються металопрофілем. У більшості випадків таких воріт цілком достатньо щоб відгородити подвір'я від вулиці. Ціни на виготовлення воріт є дуже індивідуальними, тому в кожному окремому випадку ми рахуємо кошторис, який включає усі витрати на виготовлення воріт, монтаж та пусконалагоджувальні роботи фурнітури та автоматики, або ж кошторис на окремий, зазделегідь узгоджений, перелік робіт по виготовленню або монтажу воріт.

Виготовлення автоматичних воріт можна розділити на декілька етапів:

 • підготовчі роботи, закупка матеріалів, фурнітури для виготовлення каркасу воріт

 • виготовлення каркасу воріт фарбування.

 • транспортування воріт на місце монтажу.

 • монтаж на існуючий фундамент.

 • монтаж автоматики.

 • зашивання полотна воріт

Вимоги до відкатних воріт для монтажу автоматики

Для успішної установки автоматики для відкатних воріт потрібно дотримуватися певних вимог при проектуванні вашого паркану.

Правильно зроблені відкатні ворота прослужать вам не один рік, оскільки є більш надійними за розпашні, але водночас більш складними у виготовленні. Багато залежить від фурнітури для відкатних воріт яка має бути не тільки надійною та міцною, але й правильно підібраною та встановленою.

Зазвичай, коли люди планують поставити відкатні ворота вони не задумуються чи вистачить для них місця у їхньому дворі, чи не заважитимуть такі ворота при вітчиненому чи зачиненому положенні оскільки відкатні ворота мають мати довжину не менше як ширину прольоту між стовбами +40%. Це є ключовим моментом, оскільки ворота з малим противісом будуть пагано відкриватися та закриватися, що створюватиме додаткові навантаження на мотор автоматики.

На нижченаведеній картинці показано розміщення необхідних кріплень та каладних деталей у найпростішому випадку відкатних воріт. Такій варіант підійде для воріт з прольотом до 4 метрів. Для більших воріт потрібно передбачати більш надійне кріплення.

Якщо ваші відкатні ворота з вбудованою каліткою, необхідно передбачити місце для додаткової пари фотоелементів, оскільки відчинена калітка може пошкодититись при роботі автоматики.

Відкатні ворота це не тільки зручно практично та надійно але й дуже гарно та сучасно. Такі автоматичні ворота дійсно можуть бути безпечними для всіх завдяки сучасній системі аксесуарів безпеки таких як фотоелементи, кромки безпеки та проблискові лампи. Тому скористайтеся пропозицією по виготовленню воріт в м Рівне та залиштеся задоволені нашою роботою та своїми новими  автоматичними воротами.