Автоматика Roger Technology - Гаражні ворота Рівне Автоматика для воріт Рівне Промислові ворота Рівне Шлагбауми Рівне

Автоматика  Roger Technology  в м.Рівне 

Магазин vorota.rv.ua пропонує автоматику  преміум класу від італійського виробника  Roger Technology  в м.Рівне.

Незмінна якість від Roger Technology протягом більше ніж 25 років виробництва та інновацій, заслужили дійсно хорошу репутацію серед знавців автоматичних систем та просто клієнтів не тільки на території Європи але й на теренах України. Результатом роботи провідних італійських інженерів став оновлений  модельний ряд який включає в себе нові сучасні приводи для воріт так і комплектуючі  та аксесуари до цих моторів.

Виключно надійні та потужні  ричажні приводи   серій  Roger Technology  R23 ,    для розпашних воріт  великої ваги,   так і потужні італійські  лінійні приводи для воріт R20/510 здатні надійно та безвідмовно при будь-якій погоді, роками працювати не створюючи, як для власників, так і для монтажників проблем в житті та роботі.

Для відкатних воріт  Roger Technology пропонують широкій вибір автоматики  для  відкатних воріт як з магнітними так і механічними кінцевими вимикачами.  Зокрема хочетсья відмітити  двигун  Roger Technology R30/804  що входить до комплекту автоматики   Roger Technology R30/805 . Маючи потужний безщітковий двигун та магнітні кінцеві вимикачі він чудово підходить до воріт середньої тяжкості,а завдяки вбудованому  блоку управління H70/103AC  має повний перелік опцій притаманних для сучасних автоматичних систем автоматизації воріт (плавний старт, магнітні кінцевики, уповільнення, автоматичне налаштування, автоматичне розпізнавання перешкод, регулювання сили роботи мотору на старті, при уповільнені та інші потрібні опції).

  Магазин автоматики для воріт рекомендує   для замовників обирати приводи  від  Roger Technology в м.Рівне  саме з магнітними кінцевими вимикачами, оскільки вони більш сучасні та ще більш безвідмовні навітьу сильні снігопади.

Новинка на ринку України від компанії ROGER TECHNOLOGY телескопічний привід MONOS. Інженери, які приймалиучасть в розробці цієї моделі автоматики, прийняли до уваги конструктивні недоліки телескопічних моторів конкурентів. Іноваційність цього привода полягає у суцільній конструкції корпуса, що виключає самовільне вискакування кожуха на приводі.

Вершиною інженерної думки від Roger Technology стали сучасні безщіткові двигуни на 36 В з 100% інтенсивністю. Така конструкція дозволяє автоматизовувати ворота для макисмальних  інтенсивних навантажень. Таке поєднання технологій з якісною металообробкою, дозволило зхалишити усіх виробників автоматики  далеко позаду.

Багато хто вважає що  Roger Technology це дорого і навіть не розглядає при підборі автоматики для воріт. Направді, на деякі моделі є досить помірна ціна. Зокрема  Roger Monos 4 Brushless не дорожчий ніж середьностистична італійська автоматика. Всі переваги автоматики на 36 вольт  та середній цінник роблять комплект Roger Technology MONOS4 Brushless найкращою телескопічною автоматикою на ринку.

Отже проаналізувавши увесь асортимент продукції  Roger Technology  ми можемо впевнео сказати, що за цю автоматику нам ніколи не соромно. Сміло ставимо її на найрізноманітніших воротах в Рівне та області. Це дійсно якісний продукт розроблений інженерами для професійного та домашнього  використання при автоматизації воріт. Варто звернути увагу  аксесуари та додаткове обладнання які точно розроблялися дизайнерами із смаком. Зокрема у Roger  унікальна та дуже гарна світлодіодна лампа Roger FIFTHY/230 зроблена з якісних матеріалів, що виглядає дуже стильно.