Ворота Krispol - Гаражні ворота Рівне Автоматика для воріт Рівне Промислові ворота Рівне Шлагбауми Рівне

Ворота Krispol

Ворота KRISPOL функціональні, міцні, безпечні
і виглядають відповідно до фасаду.

Ворота - один з найважливіших оздоблювальних елементів будівлі. Він повинен бути функціональним, міцним, безпечним і відповідати фасаду. Усі ці умови відповідають воротам KRISPOL.

Спосіб їх роботи дає вам можливість отримати максимальний простір для стоянки автомобіля всередині гаража та на проїжджій дорозі. Майже необмежені варіанти обробки дозволяють створювати інноваційні та унікальні рішення.Секційні двері можна пристосувати до різних типів гаражів та ширини входу - також для подвійних гаражів. Високий рівень експлуатаційних характеристик гарантує комфорт, безпеку та зручність експлуатації, а також чудову теплоізоляцію.

 

Теплі ворота - панель 40 або 60 мм

 Секційні двері KRISPOL виготовлені з панелей товщиною 40 мм, заповнених пінополіуретаном і запечатаних по всьому периметру та між сегментами. Форма верхньої арки була розроблена для оптимального притискання верхньої панелі дверей до перемички. Завдяки цьому ці ворота мають одне з найкращих теплоізоляційних властивостей на ринку: U = 1,12 [Вт / м 2 К]  .

У нас є спеціальна пропозиція для енергоефективних будинків: двері VENTE K2 RFS 60 збільшені до 60 мм завтовшки. Ця винятково тепла дверцята має додаткове ущільнення панелі з подвійним дном, ущільнення перехрестя та додаткове периферійне ущільнення, вирівнюючи теплові мости між стіною та кутами. Це дає змогу досягти  U = 0,9 [Вт / м 2 К] .

Гаражні ворота з 40 мм панеллю, яка зазвичай досягає U = 1,09 [Вт / м2K], з теплою системою встановлення мають параметри, аналогічні тим, які мають панель 60 мм - U = 0,89 [Вт / м2K]. З іншого боку, двері з панелі 60 мм з теплою системою монтажу на даний момент є найтеплішим рішенням, призначеним для гаражів , що дозволяє досягти U = 0,77 [Вт / м2К] (розрахунки застосовуються для воріт 5000 × 2250).

Незалежно від того, наскільки добре двері виглядають зовні, не слід забувати, що вона повинна бути, перш за все, якісно виготовлена. Тому варто перевірити, як ворота виглядають зсередини. 

Виробник використовує рішення в механізмах воріт, які його зміцнюють, полегшують установку та адаптацію до гаражного приміщення, а також забезпечують надійність та естетичний вигляд також зсередини. Усі металеві елементи мають антикорозійне цинкове покриття, а внутрішні елементи пофарбовані в колір воріт.

Ми постійно вдосконалюємо свою продукцію, впроваджуючи рішення, що підвищують безпеку використання та захищають механізми. В кожну браму встановлюємо додатковий захист від падіння воріт у разінепередбачених обставин.

За

У приводах стандартно встановлений перемикач перевантаження, який піднімає двері приблизно на 10 см, коли виникає опір. Автоматичні двері також можуть бути оснащені фотоелементами, які запобігають закриттю, якщо на світлі дверей виявлена ​​перешкода. Ролики, встановлені у всіх воротах, можуть бути додатково обладнані кришками для захисту пальців. Ми також надали дверним сегментам спеціально розроблену безпечну форму.

Зручні ворота - це безпроблемний пристрій, надійний і тихий. Комфорт використання забезпечує, серед іншого, найкращу автоматизацію. Механізми, які використовуються в нашій продукції, є пристроями авторитетних виробників. Вони гарантують просту та безпроблемну роботу, а також дозволяють підключати ворота до будь-якої системи «розумного будинку» та сигналізації.

Виробник воріт krispol и використовує валики з кульковими підшипниками. Також мінімізовано   кількість стиків на напрямних. Ролики, що використовуються із вкладишем із ПВХ, усувають вібрацію та дозволяють безшумно працювати з дверима. Кожна виготовлена ​​нами дверцята, незалежно від її розміру, легко відкривається однією рукою, не застосовуючи сили. Це можливо завдяки двом торсійним пружинам, що забезпечують оптимальний баланс воріт.

За кольорами, ворота Кріспол можуть буди як стандартниго забарвлення  Коричневий RAL8014, Антарцит RAL7016, білий RAL9016 так і спеціально пофарбовані за вашим бажанням в будь який колір по RAL

Також виробник воріт  Krispol використовує плівки для ламінації панелей під дерево. Плівки які використовуються ідеально повторюють фактуру та кольорову гаму віконних ламінацій, що підійде навіть для найвибагливіших естетів. Плівки використовуються тільки  для гладких панелей, тому  зєднання поверхні з ламінацією дуже міцне та надійне.

Брами KRISPOL можуть бути різнмми не тільки за кольорами та декорами, а й за типом панелей. Гаражні серії воріт можуть мати гладку поверхню SLICK,  під дерево Woodgrain. Також окрім типу поверхні, є варіанти тиснення панелей: вузький гофр вагонка RC, широка полоса  RS,  панелі без тиснення RF, а також фільонка RA.

Промислові ворота KRISPOL.

Також можливе виготовлення воріт для промислового використання великих розмірів та з особливими опціями притаманними промисловим воротам.

Ручний цепний редуктор використовується на 100% воріт з якими не встановлюється автоматика. Через значну висоту ворота потрібно відкривати і закривати. З цим допомагає ланцюговий редуктор.

Також дуже популярною опцією  для промислових воріт є панорамне скління для збереження природнього освітлення вашого приміщення. В залежності від необхідного теплового режиму може бути як одинарне так і подвійне скління, а також панорама з тепловим бар'єром.

Для великих промислових та складських приміщень будуть актуальні різні типи підйому воріт. Оскільки приміщення можуть мати значну висоту, або мати сладну геометрію покрівілі, промислові брами Кріспол можна виготовити спеціально під ваше приміщення. Наприклад, при підйомі, направляючі  воріт будуть повторювати ухил вашого даху, та економити корисний об'єм приміщення.

Або ж при наявності достатньої висоти приміщення взагалі підніматися вертикально вгору вздовж стіни над проємом воріт.