Ворота Hormann - Гаражні ворота Рівне Автоматика для воріт Рівне Промислові ворота Рівне Шлагбауми Рівне

Гаражні ворота Hormann  в Рівне 

Hormann  в  це якість від світового лідера по виробнитву гаражних воріт   від  Vorota.rv.ua

Ваші гаражні ворота Hormann: надійність, комфорт та екологічність!

Якість за низькою ціною — наші акційні ворота для вашого красивого дому

Перед вами відкриваються численні переваги

Секційні ворота відкриваються горизонтально під стелю, заощаджуючи місце. Принцип їхньої конструкції забезпечує максимальний простір як у гаражі, так і перед ним. Гаражні секційні ворота можна встановити в будь-який будівельний проріз. Вони забезпечують на 14 см ширший габаритний проїзд, ніж підйомно-поворотні ворота. Крім цього, за рахунок міцних і стійких до атмосферних впливів ущільнювачів по всьому периметру забезпечується оптимальна герметичність.

Насолоджуйтесь таким комфортом.

Гаражні секційні ворота випробувані та сертифіковані відповідно до високих вимог безпеки європейського стандарту 13241-1. Скористайтеся контрольним листом безпеки, щоб перевірити, чи Ваші старі ворота в гаражі відповідають вимогам стандартів безпеки ЄС.

Вирішуючи на користь двостінних гаражних секційних воріт LPU 67 Thermo і LPU 42 Ви вибираєте відмінну чи дуже добру теплоізоляцію. А на додачу Ви отримуєте також підвищену стабільність і плавність ходу. Одностінні секційні ворота в гараж тип LTE 42 ідеально підходять для встановлених окремо гаражів, для яких не потрібна теплоізоляція. А якщо в оформленні Вашого будинку використані дерев’яні елементи, то особливого ефекту можна досягти за допомогою секційних воріт Hörmann LTH 42 з фільонками з масиву деревини.

Секційні ворота в гараж тип LPU з подвійною стінкою та бокові двері доступні в серійному виконанні в кольорі «Транспортний білий» (RAL 9016), а також у 15 додаткових, практичних за ціною, приблизно у 200 кольорах відповідно до RAL* і багатьох природних кольорах і кольорах DB. Для поверхні Sandgrain ви можете вибрати один із 3 додаткових кольорів. Ворота LTE 42 з одинарною стінкою в серійному виконанні постачаються в кольорі «Транспортний білий» RAL 9016. Кожен вид секційних воріт можливо обладнати сучасною автоматикою Hörmann із системою BiSecur. Дізнатися більше про види гаражних воріт та ціну на них ви можете у наших регіональних представників у розділі

Гаражні секційні ворота RenoMatic

  • Високоефективна теплоізоляція та спокійний хід воріт — завдяки двостінним ізольованим секціям товщиною 42 мм
  • Багатогранність дизайну: 2 мотиви воріт, 4 види поверхні та численні кольори та варіанти декору
  • Тривалий термін використання: внутрішня поверхня воріт виконана з оцинкованої сталі та вкрита захисним лаком

Хто використовує гараж як любительську майстерню, також хоче, щоб гаражні ворота мали гармонійний вигляд. З таким бажанням можуть впоратись ворота преміум-класу LPU 67 Thermo: уся рама, ходові та з’єднувальні напрямні, а також уся фурнітура постачаються в тому ж вигляді, що й полотно воріт зсередини сіро-білого кольору RAL 9002. Ворота гармонійно вписуються в інтер’єр та покращують вигляд гаража. Крім цього, ходові ролики типу «тандем» забезпечують особливо тихий і плавний хід.

 *** Ззовні раму також виконано в сіро-білому кольорі RAL 9002, тому рекомендується, щоб обшивка воріт була транспортно-білого кольору RAL 9016.

У випадку автоматичних секційних воріт від Hörmann непрохані гості практично не мають шансів. Коли ворота зачиняються, фіксатор, який блокує відсування воріт, автоматично заходить за край напрямної шини. Ворота відразу ж надійно заблоковуються й таким чином захищаються від підважування.

Ця запатентована система замикання воріт механічна, і тому, на відміну від приводів конкурентних фірм, ефективно працює навіть в умовах відсутності подачі електроенергії.

 Стійка до зношування пластмасова основа коробки висотою 4 см захищає ворота на тривалий час від можливої корозії, а також від застоїв води. На відміну від рішень конкурентів, захист воріт забезпечується навіть в умовах тривалої сирості.

Крім цього, разом із нижнім ущільнювачем воріт основа коробки створює вдалий і завершений зовнішній вигляд.

Для забезпечення простого проходу в гараж рекомендуємо встановлювати двері у воротах без порога. Так Ви зможете вивезти велосипед або взяти приладдя для роботи в саду, не відкриваючи ворота гаража.

Поріг із нержавіючої сталі має висоту 10 мм посередині та 5 мм з боків. Це полегшує перехід із велосипедом, а також зменшує ризик спотикання.

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного управління електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.
Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує вам неможливість копіювання вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі та незалежних інститутів тестування.

Істоіря компанії  Hormann

Компанія Hormann Заснована в 1935 році Августом Германном, група компаній Hörmann виробила і поставила 15 мільйонів дверей по всьому світу. Початкова назва компанії була Bielefelder Stahltore.

Компанія стала синонімом домашніх гаражів у Німеччині у 1950-х роках і була широко відома тим, що представила німецьким споживачам розпашні ворота Berry.  З тих пір асортимент продукції розширився і тепер включає дерев'яні міжкімнатні двері, козирки, двері зі сталевого листа, дверні коробки, внутрішні та зовнішні вхідні двері, промислові дверні системи з ручним і приводним приводом, а також сучасні протипожежні та багатофункціональні дверні системи для комерційної нерухомості

Компанія Hörmann відома своєю децентралізованою стратегією продажів у Німеччині, керуючи 14 регіональними офісами продажів, що дозволяє швидко обслуговувати клієнтів та краще реагувати на коливання ринку. 

У 2015 році компанія відкрила навчально-виставковий центр у своєму рідному місті Штайнхаген, Німеччина.

Наступного року загальнонаціональне опитування, проведене Deutschland Test, показало, що Hörmann Group є одним із найпопулярніших сімейних підприємств у Німеччині: 100 000 клієнтів висловили загалом позитивний досвід роботи з компанією та її продуктами.  Його місце у рейтингу було 52 з 229 компаній-учасників. 

У 2016 році компанія Hörmann Group інвестувала в 1aim, повнофункціональну платформу для створення ІІ, та пропонує цей продукт у Європі через свою існуючу дистриб'юторську мережу.

Спортивне спонсорство

Hörmann є давнім спонсором міжнародних видів спорту, особливо футболу. У 2014–2015 роках компанія спонсорувала п'ять міжнародних матчів Шотландії, у тому числі товариський матч з Англією на «Селтік Парк» та чотири матчі в рамках відбіркових кампаній Кубка Європи 2014 та 2015 років. 

Компанія Hörmann UK також виступила спонсором футбольного клубу Coalville Town FC. 

У 2016 році компанія Hörmann стала новим преміальним спонсором Кубка світу BMW IBU з біафону та чемпіонату світу з біафону. ЗМІ повідомили, що компанія щорічно платить близько 1,5 млн. євро в рамках спонсорської програми.  Крістоф Германн, генеральний партнер Hörmann Group, сказав, що компанія вирішила спонсорувати біатлон, враховуючи величезну популярність цього виду спорту в Німеччині,Україні, Росії та Скандинавії, які є важливими цільовими ринками для компанії. 

Місця виробництва  


Виробництво Виробництво
Hörmann KG Амсхаузен, Німеччина Підйомно-поворотні гаражні ворота, рулонні гаражні ворота та гаражні ворота у різних сталевих та дерев'яних версіях.
Hörmann KG Antriebstechnik, Німеччина Приводи гаражних воріт, приводи промислових воріт та дверні блоки управління
Hörmann KG Brandis , Німеччина Багатофункціональні двері, міжкімнатні двері та протипожежні двері зі сталі
Hörmann KG Brockhagen, Німеччина Промислові секційні ворота зі сталі та алюмінію, гаражні секційні ворота з дерева
Hörmann KG Dissen, Німеччина Рольставні та рулонні грати зі сталі та алюмінію
Hörmann KG Eckelhausen , Німеччина Вхідні двері та козирки, універсальні двері, а також протипожежні двері та димонепроникні дверні блоки з алюмінію, вікна з алюмінію
Hörmann KG Freisen, Німеччина Fire-rated doors and smoke-tight doors, security doors and acoustic-rated doors, apartment entrance doors and multi-functional doors made of steel
Hörmann KG Ichtershausen, Німеччина Sectional garage doors
Hörmann KG Werne, Німеччина Steel frames зроблено з galvanized sheet metal and stainless steel
ALUKON KG Konradsreuth, Німеччина Roller shutters, insect protection, exterior blinds, garage doors, insulation system
Khormann

Замовити секційні гаражні ворота Hormann в Рівному та області ви можете в компанії ВОРОТА РІВНЕ що є офіційним постачальником готових комплектів секційних воріт в Рівненській області.