Шлагбаум Gant 306-3.6

Шлагбаум Gant 306

BS-306

Шлагбаум Gant 306

Довжина стріли 3,7-6м

Інтенсивінсть використання 70%

Час відкривання 3-6 сек

Вага 70 кг

Клас захисту ІР43

Більше деталей

5 в наявності

€670

Характеристики

Інтенсивність використання24 В (середня інтенсивність)
Довжина стріли6 м

Більше інформації

Шлагбаум  Gant 306

Електро-механічний шлагбаум  Gant 306, стріла 6 м

Gant 306 прекрасний шлагбаум перевірений часом. Одна з найвдаліших моделей недорогих шлагбаумів.   Модель BS-306 є нашим основним шлагбаумом який ми пропонуємо в більшості випадків.  При невисокій ціні дуже добре себе зарекомендував на обєктах середньої інтенсивності. Вдало підібрана компоновка та двигун на 24 В дозволяє інтенсивно навантажувати цей шлагбаум без будь яких наслідків. При досить скромній зовнішності має гарну комплектацію. Дуже зручний для монтажників та користувачів оскільки не одноразово ми продавали цей шлагбаум без монтажу і клієнти самі успішно монтували шлагбаум без особливих складнощів. Відрізняється від моделі 806 іншим корпусом та наявністю третьої пружини. Це означає що в 306 можна навантажувати стрілу додатковим обладнанням для обмеження руху та підвішувати додаткові алюмінієві решітки на стрілу, а також монтувати дорожні обмежувачі з шипами.

В комплект входить:

 • Стійка шлагбаума
 • Стріла алюмінієва з світловідбиваючими наклейками
 • Вбудований блок управління з приймачем
 • Пульт  дистанційного керування 4-х канальний -2 шт.
 • Комплект анкерів для кріплення
 • Прижимні швелери для кріплення
 • Ключ дя розблокування та сервісу

Купити шлагбаум в м. Рівне з монтажем

Щоб, правильно підібрати автоматичний шлагбаум, найкраще викликати нашого спеціаліста для замірів та підбору  відповідного обладнання. Якщо ви знаходитеся на території Рівного, це не складе жодних труднощів, оскільки по місту наш спеціаліст виїзджає на замір безкоштовно. Майстер проконсультує вас,  підбере найоптимальнішу комбінацію обладнання, розповість як підготуватися до влаштування шлагбаума та покаже яку, і де, закласти проводку під шлагбаум. Якщо це не можливо, ви можете підібрати необхідне обладнання дистанційно відповівши на декілька запитань, та підібрати шлагбаум самостійно.

Як підібрати шлагбаум та комплектацію

Якщо у вас є бажання організувати обмеження руху та встановити шлагбаум на власній території, дворі, в'їзді чи виїзді  варто спочатку поцікавитися чи можна його тут встановлювати, адже необхідно забезпечити проїзд для пожежних машин, аварійнорятувальних, швидких сміттєзбиральних  та інших спеціальних машин проїзд яких неможна блокувати. В іншому випалку можуть бути скарги та штрафи. Якщо ж це ваша особиста територія то проблем від поставленого шлагбаума не повинно виникнути.

Головною визначною характеристикою шлагбаума є ширина проїзду яку він перекриває. Стандартно для шлагбаумом gant 306 можна перекривати 6 метрові заїзди, враховуючи, що в більшості випадків необхідно залишати прохід для пішоходів в кінці. На кінці стріли ставлять  стаціонарну опору під стрілу яка підтримує стрілу та розвантажує редуктор від надмірних навантажень.  Це треба також враховувати при проектуванні території.

Також варто одразу розраховувати Інтенсивність  з якою буде працювати шлагбаум. Різні моделі шлагбаумів  призначені для різних навантажень, це можна зрозуміти проаналізувавши конструкцію редуктора та живлення на якому працює електродвигун. На щастя шлагабум BS-306  має двигун  на 24 В і витримує 70% інтенсивності і підходить на більшість об'єктів.  Шлагбаум  Gant 306 сміло можна ставити на:

 • ОСББ, 
 • Котеджні містечка
 • Прохідні заводів та підприємств
 • Стоянки
 • Прибудинкові території
 • Торгові комплекси
 • Військові частини
 • Блокпости охорони

Треба одразу визначитися з розміщення шлагбаума. Окскільки Gant 306 не є універсальним в розміщенні існує лівий та правий шлагбауми.  Відрізняютсья вони розміщенням відносто дороги зі сторони стріли. при лівому шлагабумі тумба знаходиться зліва, а при правому справа.  Існують виробники які роблять універсальні моделі шлагбаумів в яких перекидаються пружини, і з лівого можна зробити правий шлагбаум, як наприклад шлагабуми NICE. У випадку якщо ви переплутали при замовленні шлакбаума, нічого страшного, можна поставити  лівий шлагбаум справа і розвернути  його стрілою в сторону двору, а дверцятами для обслуговуваннями на вулицю. 

%D0%A8%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B1%D0%B0%D1%

За для безпечної експлуатації існуюь аксесуари які допомагають уникнути аварійних ситуацій повязаних із рухом стріли шлагбаума. До них відносять лампу, фотоелементи та індукційні петлі. Найчастіше використовують фотоелементи які не дають рухатися стрілі поки під шлагбаумом є перешкода. Для фотоелементів необхідно не забути прокласти провід аж до опори на яку лягатиме стріла. Як правильно прокласти електропроводку для шлагбаума ми вже писали.  Сигнальну лампу можна просто прикрутити до корпуса і вона сигналізуватиме про рух стріли шлагбаума для оточуючих.

Шлагбаум це просто виконавче обладнання яке за командою користувача піднімає чи опускає стрілу. Відповідно управління шлагбаумом може бути різним:

 • Пульт дистанційного керування
 • Стаціонарна кнопка
 • GSM модуль
 • WiFI модуль
 • СКУД

Стандартним варіантом для шлагбаума gant 306 є пульт. В комплекті їх  2 шт. На вбудований приймач можна записати до 12 шт. Якщо треба більше, варто ставити зовнішній приймач. Пульт має нормальну дальність 30-100 метрів в залежності від умов прийому. На ньому є 4 кнопки, а це означає, що можна керувати одразу чотирма шлагбаумами. Якщо поруч із шламбауном є прохідна чи сторожка, туди можна поставити кнопку без фіксації для керування особисто черговим. Також можна вивести туди ж аварійну кнопку STOP для аварійних випадків. Вцілому такий вид керування був можливий від самого початку винайдення електромеханічних автоматичних шлагбаумів, але  прогрес не стоїть на місці.  Останнім часом  запит на Управління  шлагбаумом з смартфону  ми отримуємо дуже часто. Реалізувати керування автоматикою з телефону можна за допомогою GSM модулів або WIFI модулів. Різниця між цими приладами полягає в методі комунікації. Для ДЖІ ЕС ЕМ модулів треба жоб була мережа мабільних операторів, а для ВАЙ ФАЙ модуля треба, щоб була мережа Інтернет і покриття безпровідної мережі. В цьому плані GSM модуль значно надійніший в роботі і вдкрити шлагбаум можна не тільки через крутий смартфон, але і через звичайну "звонилку", саме тому ми і ставимо його в більшості випадків. Взагалі, відкривати шлагбаум може будь який прилад на якому є реле з сухим контактом який  може короткочасно закриватись. На цьому принципі і реалізоване керування автоматикою через магнітні зчитувачі міток, або магнітних карток.

Купити шлагбаум можна в компанії Ворота Рівне. Маючи значний досвід в монтажі та обслуговуванні шлагбаумів ми підберемо та закомплектуємо саме те що вам потрібно. Побачити шлагбаум Gant 306 у нас в місті Рівне можна просто гуляючи по місту. Їх тут поставлено значну кількість на приватних територіях, державних установах, комунальних підприємставах та ОСББ.

Технічні характеристики

Живлення230В (50Гц)
Напруга живлення мотора24 В
Потужність180Вт
Швидкість відкривання6 с
Вага 70 кг
Інтенсивність70 %
Клас захистуIP43
Робоча температура-20 ..+50

Відгуки

Клас 
Георгий 2022-02-10

Отлично

Не хуже чем хвалёная итальянская гидравлика. Проблем в разы меньше и цена тоже

  Клас 
  Сергій 2022-02-09

  Оптимальна ціна

  Працює уже 10 років. поміняли не одну стрілу. питань за цей час нема

   Напишіть свій огляд !

   Напишіть відгук

   Шлагбаум Gant 306

   Шлагбаум Gant 306

   Шлагбаум Gant 306

   Довжина стріли 3,7-6м

   Інтенсивінсть використання 70%

   Час відкривання 3-6 сек

   Вага 70 кг

   Клас захисту ІР43

   Напишіть відгук

   Аксесуари

   12 інших товарів в цій категорії:

   Скачати

   Інструкція шлагбаум GANT 306

   Інструкція для шлагбаума GANT 306 або GANT 306

   Скачати (1.54M)