Гаражні ворота Gant - Vorota.rv.ua Автоматика для воріт

Гаражні та промислові  секційні ворота Gant Plus Чехія-Україна

Секційні Ворота Gant - це  сучасна високотехнологічна конструкція призначена для закривання гаражів, паркінгів, промислових та інших приміщень.

Гаражні ворота Гант активнго набирають популярність на  території України починаючи з початку 2004 року. Адже по співвідношенню ціна/якість цим воротам немає рівних серед конкурентів. Гаражні ворота Gant  можна з упевненістю назвати якісними та недорогими воротами. За останні роки, чеська панель та якісні комплектуючі завоювали армію прихильників, як серед пересічних споживачів, так і серед партнерів виробника та забудовників ,які задоволені тендерами на крупні партії воріт Гант.  

Виготовлені з європейських комплектуючих на території України. Чудово підійдуть для  закриття теплих приміщень оскільки виготовлені з сендвіч панелей Чешського виробництва які збережуть температурний режим у вашому гаражі. Унікальна конструкція з'єднань сендвіч панелей унеможливлює виникнення містка холоду. Спеціальна теплоізоляція яка використовується при виготовленні сендвіч панелей на заводі, ефективно справляєтсья навіть з самими лютими морозами які яасто бувають на Рівненщині. По теплотехнічному розрахунку 40 мм гаражної панелі Gant заміняє 500 мм цегляної кладки.

Теплотехнічні характеристи гаражних воріт

Зовні, сендвіч панель товщиною 40 мм виготовляєтсья з металу товщиною 0,45 мм і покривається захисним лакофарбовим покриттям товщиною 25мкм. Між панелями використовується ущільнювач Енергофлекс за допомогою якого досягається майже повна герметичність між приміщенням гаража та зовнішнім середовищем.

Сендвіч панель

Ворота Gant не тільки мають чудові експлуатаційні характеристики але й гарний вигляд. Сендвіч панелі, з яких виготовляються гаражні ворота,  можуть бути  білі  RAL 9010 або коричневі  RAL8014, або ж спеціальною ламінацією "під дерево".

 

Золотий дуб ГантЗолотий дуб

Темний дуб ГантТемний дуб (Горіх)

Венге ГантВенге

Махагон ГантМахагон

Антрацит ГантАнтрацит 

З середини секційні ворота GANT PLUS білі з структурою поверхні "під дерево". Ламіновані ворота коштують дещо дорожче, але мають кращий вигляд та виглядають більш дорого.

Гаражні ворота механізм

Мехінізм та направляючі, з яких зроблені гаражні ворота, виконані з оцинкованого металу. По своїй механіці це пружинно торсіонний механізм  який натягується під час монтажу та  урівноважує вагу воріт, яка може бути досить значною в залежності від розміру гаражних воріт. Торсіонна пружина розрахована на 25 тисяч циклів. Це при нормальному щоденному використанні, пружина прослужить на вашому гаражі до 20 років! Але навіть у випадку розриву пружини, ворота не впадуть і не пошкодяться, адже в комплекті передбачено механізм захисту від розриву пружини. Він заблокує ворота і вони не зламають автоматику та не спричинять шкоди ні вам ні вашому автомобілю. Товсті направляючі з оцинкованого металу надійно прослужать увесь час експлуатації воріт. В залежності від  розміру перемички міняється і сама конструкція воріт. Для перемичок до 300 мм приміняється система із двох треків для того, щоб верх воріт "раніше" починав заходити в радіус трека і ворота не впиралися у стелю гаража.

Усі ворота можуть обладнуватися Автоматикою для секційних воріт що значно полегшує експлуатацію та збільшує срок служби воріт. Також ми надаємо послуги по монтажу секційних воріт

Базова комплектація гаржної серії воріт

 • Європейська сендвіч-панель виробництва Чехії товщиною 40 мм з захистом від защемлення пальців та з технологією яка униможливлює утвореня містка холоду.
 • Стандартний тип підйому - мінімальний розмір перемички 250 мм пр ручному та автоматичному управлінні. Бокові відстані140мм.
 • оцинковані бокові заглушки, бокові та внутрішні петлі
 • регулюємий нижній кронштейн
 • оцинковані торіонні пружини  гарантовано розраховані на (25000) циклів підйому
 • захист від розриву пружин
 • накладна двухстороння ручка та внутрішній пружинний засув
 • оцинковані направлчяючі товщиною 1,5мм

Базова комплектація промислової серії воріт

 • Європейська сендвіч-панель виробництва Чехії товщиною 40 мм з захистом від защемлення пальців та з технологією яка униможливлює утвореня містка холоду.
 • Стандартний тип підйому - мінімальний розмір перемички 410 мм пр ручному та автоматичному управлінні. Бокові відстані від160мм.
 • оцинковані бокові заглушки, бокові та внутрішні петлі
 • регулюємий нижній кронштейн
 • оцинковані торіонні пружини  гарантовано розраховані на (25000) циклів підйому
 • захист від розриву пружин
 • захист від розриву тросів
 • врізна двухстороння ручка та внутрішній пружинний засув
 • оцинковані направлчяючі товщиною 2,5мм

Якщо ви хочете придбати  дешево гаражні ворота в м. Рівне, то ворота Gant, по співвідношенню ціна/якість, ідеально підійдуть  для клієнтів які вміють рахувати свої гроші. З нашою деталною інструкцією монтажу воріт Gant ви поставите їх швидко, та правильно