Ворота Gant - Гаражні ворота Рівне Автоматика для воріт Рівне Промислові ворота Рівне Шлагбауми Рівне

Гаражні ворота Gant в Рівне

Секційні Ворота Gant - це  сучасна високотехнологічна конструкція призначена для закривання гаражів, паркінгів, промислових та інших приміщень.

Гаражні ворота Гант активно набирають популярність на  території України починаючи з початку 2004 року. Адже по співвідношенню ціна/якість цим воротам немає рівних серед конкурентів.  Гаражні ворота Gant  можна з упевненістю назвати якісними та недорогими воротами. За останні роки, чеська панель та якісні комплектуючі завоювали армію прихильників, як серед пересічних споживачів, так і серед партнерів виробника та забудовників ,які задоволені тендерами на крупні партії воріт Гант.  Ми є офіційними представниками  і продаємо, монтуємо та обслуговуємо секційні ворота Gant Plus в  Рівне та Рівненській області. 

 Секційні Ворота Gant

Гаражні ворота Gant Plus та промислові ворота Gant Pro виготовлені з європейських комплектуючих на території України. Чудово підійдуть для  закриття теплих приміщень оскільки виготовлені з сендвіч панелей Чеського виробництва які збережуть температурний режим у вашому гаражі. Унікальна конструкція з'єднань сендвіч панелей унеможливлює виникнення містка холоду. Спеціальна теплоізоляція яка використовується при виготовленні сендвіч панелей на заводі, ефективно справляєтсья навіть з самими лютими морозами які яасто бувають на території  м. Рівне та області  По теплотехнічному розрахунку 40 мм гаражної панелі Gant заміняє 500 мм цегляної кладки.

Теплотехнічні характеристи гаражних воріт

Зовні, сендвіч панель товщиною 40 мм виготовляєтсья з металу товщиною 0,45 мм і покривається захисним лакофарбовим покриттям товщиною 25мкм. Між панелями використовується ущільнювач Енергофлекс за допомогою якого досягається майже повна герметичність між приміщенням гаража та зовнішнім середовищем. Товщина оцинкованих направляючих 1,5мм для гаражної серії та 2,0 мм, для промислової серії,  дають можливість монтувати гаражні ворота навіть на не підготовлені проєми.

Ворота Gant не тільки мають чудові експлуатаційні характеристики але й гарний вигляд. Сендвіч панелі, з яких виготовляються гаражні ворота,  можуть бути  білі  RAL 9010 або коричневі  RAL8014, або ж спеціальним покриттям  прінтінг "під дерево". Ламінація панелей відійшла у минуле і тепер всі врота Gant фарбовані навіть темний та золотий дуб. Це значно покращило стійкість панеленй до механічних пошкоджень та від дії ультрафіолетових променів на яскравій стороні будівель. Тепер плівка не відстане від панелей тому, що тепер її немає. З досвіду впевнено можемо заявити про повну відстуність рекламацій повязаних з панелями. Ви може те бути впевнені що ворота прослужать вам весь срок експлуатації без жодних проблем.

 

Стандартні кольори секційних гаражних воріт Gant відповідно до колірника:

Антрацит. Найпопулярніший колір останніх років. Благородний та вишуканий RAL7016 чудово поєднуєтья з вікнами та дахами кольорів Графіт та Антрацит.

Антрацит Гант

Золотий дуб. Класичний колір "під дерево". До цих пір залишається досить популярним.

Золотий дуб Гант

Темний дуб. Добре поєднується як з віконними ламінаціями кольору Горіх так і з іншими світлокоричневими відтінками даху.

Темний дуб Гант

Венге. Добре підходить для тандему з віконними ламінаціями темний дуб,а також з темнокоричневими дахами кольору шоколад (RAL8016).

Венге Гант

Коричневі ворота Gant Plus стандартний бюджетний варіант воріт для складів та промимслових будівель.

Білі ворота Gant Plus стандартний бюджетний варіант воріт для приватних будинків та промимслових будівель.

Графіт новий сучасний колір у виконанні на повністю гладких панелях виглядає більш ніж солідно та сучасно. Ідеальний варіант для виконання дизайну в стилі Хай-тек.

З середини усі секційні ворота GANT PLUS білого кольору  з структурою поверхні "під дерево". Певна обмеженість у кольорах та типах панелей обумовлена напрямленістю воріт серії Gant Plus на бюджетний сегмент ринку. Масовість та бюджетність таких воріт передбачає використання тільки найпопулярніших кольорів. З часом додаються нові сучасні кольори, яких доречі може і не бути у конкурентів.  Наприклад колір венге ви не знайдете в асортименті Алютех. Також новий сучасний колір графіт з типом панелі "гладка"-  виглядає дуже сучано, і не виказує нікому, що це дешеві ворота Gant.

Гаражні ворота механізм

Мехінізм та направляючі, з яких зроблені гаражні ворота, виконані з оцинкованого металу. По своїй механіці це пружинно торсіонний механізм  який натягується під час монтажу та  урівноважує вагу воріт, яка може бути досить значною в залежності від розміру гаражних воріт. Торсіонна пружина розрахована на 25 тисяч циклів. Це при нормальному щоденному використанні, пружина прослужить на вашому гаражі до 20 років! Але навіть у випадку розриву пружини, ворота не впадуть і не пошкодяться, адже в комплекті передбачено механізм захисту від розриву пружини. Він заблокує ворота і вони не зламають автоматику та не спричинять шкоди ні вам ні вашому автомобілю. Товсті направляючі з оцинкованого металу надійно прослужать увесь час експлуатації воріт. В залежності від  розміру перемички міняється і сама конструкція воріт. Для перемичок до 300 мм приміняється система із двох треків для того, щоб верх воріт "раніше" починав заходити в радіус трека і ворота не впиралися у стелю гаража.

Усі ворота можуть обладнуватися Автоматикою для секційних воріт що значно полегшує експлуатацію та збільшує срок служби воріт. Також ми надаємо послуги по монтажу секційних воріт

Базова комплектація гаржної серії воріт Gant PLUS

 • Європейська сендвіч-панель виробництва Чехії товщиною 40 мм з захистом від защемлення пальців та з технологією яка униможливлює утвореня містка холоду.
 • Стандартний тип підйому - мінімальний розмір перемички 250 мм пр ручному та автоматичному управлінні. Бокові відстані140мм.
 • оцинковані бокові заглушки, бокові та внутрішні петлі
 • регулюємий нижній кронштейн
 • оцинковані торіонні пружини  гарантовано розраховані на (25000) циклів підйому
 • захист від розриву пружин
 • накладна двухстороння ручка та внутрішній пружинний засув
 • оцинковані направлчяючі товщиною 1,5мм

Базова комплектація промислової серії воріт GANT PRO

 • Європейська сендвіч-панель виробництва Чехії товщиною 40 мм з захистом від защемлення пальців та з технологією яка униможливлює утвореня містка холоду.
 • Стандартний тип підйому - мінімальний розмір перемички 410 мм пр ручному та автоматичному управлінні. Бокові відстані від160мм.
 • оцинковані бокові заглушки, бокові та внутрішні петлі
 • регулюємий нижній кронштейн
 • оцинковані торіонні пружини  гарантовано розраховані на (25000) циклів підйому
 • захист від розриву пружин
 • захист від розриву тросів
 • врізна двухстороння ручка та внутрішній пружинний засув
 • оцинковані направлчяючі товщиною 2,5мм

Купити гаражні ворота ви можете в компанії Ворота Рівне .Рекомендуємо замовитито ворота Gant саме у нас, тому, що ми є офіційними преставниками  і маємо багатий досвід по монтажу  сенкційних воріт цього виробника. По співвідношенню ціна/якість ворота GANT ідеально підійдуть  для усіх клієнтів які вміють рахувати свої гроші. З нашою деталною інструкцією монтажу воріт Gant ви поставите їх швидко, та правильно