Автоматика Steelon - Гаражні ворота Рівне Автоматика для воріт Рівне Промислові ворота Рівне Шлагбауми Рівне

Польска автоматика Steelon

Автоматика Steelon присутня на українському ринку вже більше 4 років. Компанія бере свій початок на території Польщі , де протягом багатьох років поставляє надійну і безпечну автоматику для розсувних та гаражних воріт. Завдяки своїм позиціям на ринку Європи, впровадження нових технологій і залучення кваліфікованих кадрів, компанія займає провідне місце серед інших компаній, що пропонують автоматизацію воріт в Україні. У бізнесі, Steelon спирається на тверде, всебічне обслуговування і задоволеність клієнтів. Steelon був створений для забезпечення клієнтів якісною автоматикою та комплектуючими для гаражних воріт за доступними цінами.

Відкатна автоматика Steelon

Асортимент продукції Steelon пропонує 2 лінійки відкатної автоматики: бюджетна лінійка  ANT представлена єдиним відкатним двигуном  Steelon ANT500, а також бестселер останніх років -  NAVI.

 Steelon NAVI  це серія  відкатних приводів:

600 кг привод відрізняється від 1000 кг не тільки потужністю двигуна, а і формою корпуса, а аткож механізмом розблокування автоматики. Починаючи з середини 2021 року, Steelon  оновлює форму корпуса, але найголовніше, міняє розблокування на металеве. Тепер  головний недолік  steelon NV600 слабкий вузол розблоквання  виправлено. А це означає, що  NAVI 600 NEW має конкретну перевагу над конкурентами які досить часто завозять в старих корпусах. Також  steelon NaVi 600 має інший оновлений двигун який відрізняється за формою і має більшу потужність ніж дорестайл.

l

Модель NAVI 1000 призначена для відкатних воріт вагою до 1000 кг і має 400 Вт потужності при швидкості відкривання 13 м/хв. NAVI 1500  майже повністю копіює молодшу модель, але в ній встановлений потужніший двигун на 550 Вт який з впевненістю відкриває тяжкі  та довгі ворота.

Суттєвим плюсом відкатних автоматичних приводів Navi є навність магнітного енкодера. Цей елемент безпеки дозволяє налаштувати безпечну роботу автоматики без травм та нещасних випадків. Як не дивно, такого типу засоби безпеки зустрічаютсья на дорогих преміальних італійських  відкатних приводах. Зустріти енкодер, було справжнім  приємним сюрпризом для нас. Звичайно, також є такі функції притаманні більш дорозій автмоатиці, як плавний пуск, заповільнення, функція автоматичного закривання  та режим калітки. Звичайно ж можна підключити фотоелементи та  сигнальну лампу.

Монтажний набір, магнітні кінцевики, простота налаштування  блоку управління дозволяють здійснювати самостійний монтаж автоматики будь кому, навіть  людині без спеціальних навиків та освіти.  Значно спрощує самостійний монтаж автоматики Steelon використання полімерної рейки. Вона не тільки просто монтується, але і робить роботу воріт в рази тихішою.

В цілому поставити відкатну автоматику на ворота можна  абсолютно без зварювальних робіт.  Полімерну зубчату рейку прикручуємо на саморізи до каркасу воріт, а потім бетонуємо основу під мотор використовуючи анкерну пластину та анкери які є в комплекті автоматики  Steelon Navi.

Steelon SL500DC автоматика  з акумулятором

Новинка дуже актуальна для сучасних реалій. Вбудований акумулятор дохволяє відкривати ворота навіть при відсутності електроенергії. Ємний акумулятор на 8 Аг дозволяє відкривати/закривати  ворота  до 20 разів або працювати в режимі очікування до 30 днів. Спеціальний блок керування, який засинає, дуже економно витрачає заряд тому і може так довго працювати без підзарядки.

Роспашна автоматика Steelon

Виробник автоматики Steelon налічує всього 2 моделі автоматики, але завдяки своїм характеристикам, ткий скромний асортимент перекриває 80% запитів на автоматизацію воріт. Телескопічні двигуни з тяговим зусиллям 3200Н мають довжину штоку 400мм та 600мм.

Steelon SW  :

Головною перевагою цих комплектів  автоматики є плата зроблена в Італії. Тому, що на ринку з телескопічними приводами все більш менш зрозуміло, а от від блоків керування в дешевому сегменті автоматики,можна очікувати будь що. Плата має зручне налаштування кінцевих положень за допомогою пульта з можливістю налаштовувати заповільнення як на відкривання, так і на закривання.  В  роспашній автоматиці Steelon SW250  також є можливість вмикати режим калітки та підключати фотоелементи безпеки,  сигнальну лампу, електрозамок або індикатор відчинених воріт, а також петлю магнітної індукції.

Можливий варіант з відкриванням  автоматики Steelon SW REA 250 назовні.  Для цього необхідно забезпечити упори в крайніх положеннях для запобігання поломок автоматики. У всьому іншому, автоматика працює так само,як і при відкривання всередину. 

Коли є необхідність автоматизувати ворота, які складаються з однієї стулки, у пригоді  також стає автоматика Steelon.  Блок керування EC2AE передбачає такий режим роботи і легко налаштовується за допомогою діп перемикачів та пульта. Також можна регулювати потужність автоматики змінним резистором.  Потужність дісно варто зменшувати в окремих випадках, оскільки Steelon REA SW250 створює зусилля понад 3200Н.

Гаражна автоматика Steelon

Автоматика для гаражних воріт польського виробництва Steelon GN  пропонує 4 комплекти автоматики для воріт площею від 9 до 15 м кв.

Steelon GN  :

  • Для воріт площею до 9 м кв  та виотою до 2,7 м   Steelon GN600
  • Для воріт площею до 12 м кв  та виотою до 2,7 м   Steelon GN800
  • Для воріт площею до 15 м кв  та виотою до 3 м   Steelon GN1000
  • Ремінний  привод  для воріт площею до 9 м кв  та виотою до 2,7 м   Steelon GN600PLUS
  • Ремінний  привод  для воріт площею до 12 м кв  та виотою до 2,7 м   Steelon GN800PLUS
  • Ремінний  привод  для воріт площею до 15 м кв  та виотою до 3м   Steelon GN1000PLUS

Доречі  потолочний привід GN1000PLUS має досить  серйозні характеристики і малу ціну  як для ремінної автоматикитакого класу. Серія ремінної автоматики steelon  GM PLUS відрізняється від цепної не тільки шиною яка не гремить, а і формою корпуса та пультами які йдуть вкомплекті. Ремінна  гаражна автоматикиа Steelon прекрасний вибір для ваших секційних воріт який не соромно ставити навіть на дуже дорогі бренди воріт.

Головними перевагами такої автоматики є безпрецендентна надійність та  дуже демократична ціна. Оптимально підібрані параметри автоматики: перевірені часом пульти AT4, проста каретка розблокування з чіткими положеннями розблоковано/заблоковано, просте та зрозуміле налаштування кінцевих положень та запис пультів. Також можна відмітити розширенйи комплект кріплень для  надійного монтажу автоматики до стелі та воріт. Також варіант автоматики з ремінною передачею практично безшумно працює. Про те що відбувається маневр вас сповістять не змазані та не відрегульовані ворота.

Промислова автоматика Steelon

Для промислових воріт великої площі компанія Steelon  постачає вальну автоматику для воріт площеою до 35 м кв. Для воріт з високою інтенсивністю варто обирати Steelon IND40. Вальна  автоматика  обертає торсіонний вал який вже безпосередньо піднімає ворота, це дозволяє досить просто піднімати високі промислові ворота. Цепний редуктор аварійного розблокування дозволяє піднімати ворота коли відсутнє живлення. Моделі  Steelon IND40 та  Steelon IND100 відрізняються різними електродвигунами які обертають редуктор. На молодшій моделі стоїть двигун потужністю 300 Вт а на автоматиці   для промислових воріт площею до 35 м кв  Steelon IND100 двигун уже має потужність 550 Вт

Аксесуари

Компанія Steelon також постачає різноманітні додаткові пристрої які розширюють функціонал автоматики. Фотоелементи безпеки, сигнальні лампи, GSM модулі, універсальні приймачі та клонери пультів. 

Зручним аксесуаром є безпровідні фотоелементи безпеки із звуковою сигналізацією, які сповіщають  вас про те, що, є перешкода яку необхідно прибрати щоб відбувся маневр закривання.

Якщо ви хочете обрати максимум комфорту за помірну ціну, рекомендуємо купити автоматику Steelon в Рівному з гарантією в офіційного представника в Рівненський області - компанії Vorota.rv.ua