Вимоги до розпашних воріт - Гаражні ворота Рівне Автоматика для воріт Рівне Промислові ворота Рівне Шлагбауми Рівне

Вимоги до розпашних воріт для монтажа автоматики

Для успішної установки автоматики для розпашних воріт потрібно дотримуватися певних вимог при проектуванні вашого паркану.

   Часто люди задумуються про те щоб поставити лінійні або ричажні приводи на ворота тільки після того як паркан змурований, ворота поставлені, а бруківка вже замощена. Такій підхід ускладнює процес монтажу, оскільки не встановлені потрібні закладні деталі до яких кріпитиметься мотор, а також не закладені проводи в гофрі, як на мотори, фотоелементи, так і на сигнальну лампу. Все це призводить до того, що бруківку треба розбирати, стовби штробити або сверлити. Аби уникнути таких труднощів, перед початком робіт необхідно вивчити нашу схему. На малюнку наведеному нижче схематично зображені перелік можливого обладнання та перерізи кабелів живлення та систем автоматизації. Для того щоб ви могли краще розібрати як прокласти кабелі під автомаатику, ми ретельно  підготували  допис який можна прочитати тут.

На цій схемі схематичний вигляд зверху лінійної автоматики від фірми BFT модель kustos bt А25.

2.png

Головними розмірами є а та bвідстані між віссю повороту воріт та автоматики, і від них залежить чи відкриються ворота на 90 градусів. Найчастіше проблемма виникає з розміром b оскільки товщина стовпа робить цей розмір занадто великим ( у випадку з kustos bt А25 максимальний розмір b=19 см). Тому в першу чергу потрібно дивитися чи можливо на стовпи великіх перерізів поставити цей комплект.

3.png

У випадку великих стовпів є два варіанти вирішення проблеми:
  1. Вгризатися в стовпи вирізаючи ніши під автоматику. Це в свою чергу може зіпсувати естетичний вигляд паркану
  2. Або ставити ричажну автоматику в якої розмір а може сягати до 500 мм.