Монтаж автоматики на ковані ворота в Рівному.

Новинки

 • Steelon GN1000
  Steelon GN1000

  Автоматика для секційних воріт Steelon GN 1000 Высота воріт до 3 м,...

  €132
 • Steelon GN800
  Steelon GN800

  Автоматика для секційних воріт Steelon GN 800 Высота воріт до 2,7 м,...

  €120
 • Nice RUN 2500
  Nice RUN 2500

  Nice Run 2500   привод для відкатних воріт вагою до 1800 кг Вага воріт...

  €719
 • Nice RUN 1800
  Nice RUN 1800

  Nice Run 1800   привод для відкатних воріт вагою до 1800 кг Вага воріт...

  €585

Інформація

Знижки

Лідери продажів

 • Nice TOO 3000KLT
  Nice TOO 3000KLT

  Стулка воріт до 3 м, вага стулки 300 кг Двигун 230V Швидкість...

  €462
 • Пульт двухканальний Nice Flo2RE
  Пульт двухканальний Nice Flo2RE

  Двухканальний пульт  Nice  Flo2RE з плаваючим кодом.

  €19
 • GANT BA-400DC
  GANT IZ-600

  IZ-600  привод для відкатних воріт вагою до 600 кг Магнітні кінцевики...

  €203
 • BFT Deimos 600 kit
  BFT Deimos 600 kit

  Мотор для відкатних воріт BFT Deimos 500 kit Максимальна вага воріт 600...

  €263

Монтаж автоматики на ковані ворота в Рівному.

Монтаж автоматики на ковані ворота в Рівному.

Кожен хазяйський житель м.Рівне коли-небуть замислюється про власний будинок з власною територією на якій він може огородитися високим парканом від шуму та метушні навколишнього світу.
І звичайно ж, який хазяїн не хоче мати гарні ковані ворота.
Ковка робить ворота не тільки схожими на витвір мистецтва, а й тяжкими. Це в свою чергу вимагає не тільки якісної та дорогої консольновідкатної фурнітури, а й потужної автоматики яка зможе при будь-якій погоді надійно відкривати та закривати ворота.
Для кованих воріт варто звертати увагу на автоматику на 220В оскільки вона має більшу потужність та швидкість роботи не залежить від ваги воріт. Але, потрібно розуміти, що така автоматика підходить тільки для домашнього використання, і більшість моделей на 230Вне мають нормально реалізованої функції заповільнення.
Правильний підбір автоматики для воріт передбачає певну економію коштів, тому що підбирається автоматика з запасом 30 %. Оскільки ворота важили близко 500 кг, був взятий комплект автоматики до BFT Deimos вагою до 700 кг. Простий контролер на Діп перемикачах та тримерах та проста конструкція забезпечує порівняно невисоку ціну як для італійського привода.
З лампою та фотоелементами автоматика відповідатиме усім вимогам безпеки загальноприйнятим у Європі на законодавчому рівні. У нас такі норми ще не прийняті, але ми рекомендуємо жителям Рівного Європу починати з себе і ставити всі засоби безпеки такі як лампа і фотоелементи завжди. Подальша експлуатація автоматики, багато в чому залежить від самих власників.
Взимку потрібно чистити сніг, щоб він не забивав направляючу фурнітури. Після відлиги, в направляючій трубі утворюється лід який заважає нормально рухатися роликам каретки. Інколи снігу натрамбовуєтсья стільки, що автоматика навіть з запасом по потужності не може здвинути ворота. Також треба звертати увагу на правильність блоквання воріт після відключення електроенергії.
Розблокування в моторах виконане таким чином, що після розблокування потрібно легенько підштовхнути ворота, щоб механізм зайшов в зацеп, що зазвичай ніхто не робить.
Отже зрозуміло що ковані ворота вимагають більш акуратної експлуатації від власників, та більш точного підбору та проведення монтажних робіт від монтажників.

Залиште коментар

* Ім'я:
* E-mail: (Не публікується)
   Сайт: (URL зhttp://)
* Комантар:
Введіть код