Автоматика Nice Wingo 4KLT

Nice Wingo 4KLT

NCWG4KLT

Стулка воріт до 2 м, вага стулки 400 кг

Обладнуєтсья  механічними кінцевими упорами

Двигун 230V

Швидкість відкривання 24 с.

В комплект входить:
 • двигун 2 шт
 • Блок управління двигунами MC800
 • Приймач OXI-BD
 • Пульт дистанційного керування 2шт
 • Механічні упори 2шт

Більше деталей

5 в наявності

24 230 грн

Купити за 1 клік

Характеристики

Інтенсивність використання220 В (Домашнє використання)
Вага ворітДо 400 кг
Тип кінцевих вимикачівМеханічні кінцеві вимикачі
Довжина створкидо 1.8 м

Більше інформації

Nice Wingo 4KLT

Nice Wingo 4KLT - це сучасний набір для розпашних воріт з стулками до 2 метрів та вагою до 400 кг. В стандартну комплектацію входять два приводи, блок управління з радіоприймачем, дві механічні упори та два пульти  Flo2RE для управління автоматикою. Додатково можливе докомплектування автоматики фотоелементами безпеки Nice  EPM та сигнальною лампою ELAC . Мотори на 230 В дозволяють справлятися з серйозними вітровими навантаженнями особливо, якщо ворота знаходяться на відкритій місцевості. Рекомендуємо для незабудованих територій Рівного та районів, які починають розбудовуватись. Автоматика Nice Wingo  KCE/W чудово підійде для домашнього використання.

Мотор Nice WG4000 має механічні кінцеві упори на корпусі для регулювання  положення відчинено, що дає можливим налаштовувати автоматику  більш точно та надійно без використаня механічних наземних упорів які ускладнюють монтаж та псують зовнішній вигляд вашого двору. Система виявлення перешкод при дотиканні стулки воріт до  перешкоди дозволяє уникнути псування електромоторів автоматики, а плавний пуск забезпечить безшумну, а головне,  довгу та надійну роботу автоматики. Міцний корпус їз алюмінієвого сплава, що покритий поліестеровою фарбою матиме чудовий вигляд на увсеь час служби автоматики.

При відсутності електроенергії автоматика для розпашних воріт Nice розблоковується ключем? що дозволяє відкрити ворота у будь-яких ситуаціях. 

Класичний двигун Nice Wingo4000 з живленням на 230 В змонтований на ворота, які відчиняються на вулицю. Одна із найбільш масових та відомих моделей автоматики Nice, на даний час, комплектуєтсья сучасним контролером NICE MC800. Як завжди, бездоганна робота при оптимальній ціні.

На які ворота стане Nice Wingo 4 KLT

Wg4000klt.PNG

Головне питання майбутніх власників автоматики Nice Wingo, чи підійде цей комплект до їхньої брами. Постараємося відповісти на ваше питання виходячи з нашого досвіду. Вдповідно до написаних рекомендацій для роспашних воріт  двигун Wingo 4 має не значну довжину хода гайки  300 мм, тому ця автоматика є ідеальним вибором для воріт які навішані на металевий стовпчик. Якщо у вас цегляний стовп або змурований з блоків варто заміряти монтажні розміри

Найважливішими значеннями є розміри А та В . Найчастіше відстань В залежить від роміру С. Через товсті стовпи на яких стоять ворота, розмір С є занадто великим, і автоматика не може відкрити ворота на мінімальний кут відкривання  90 градусів.  З досвіду для нормальної установки автоматики при відкриванні всередину максимальний розмір  С =125 мм. З усіма іншими можливими монтажними розмірами можна ознайомитись на цьому графіку витягнутому з офіційної інструкції NICE. Взагалі при ідеальний умовах варто притримуватися середньої лінії, тобто розмір А та В мають бути однаковими. Тоді автооматика має плавний хід та не шарпається при старті в крайніх положеннях.

 

Цей же графік можна застосувати для воріт які відкриваються  на вулицю. Завдяки наявним упорам з регулюванням, Nice Wingo дуже добре себе зарекомендував серед монтажників та користвачів, оскільки в такому випадку достатньо поставити  тільки центральний упор.

Ось приклад, роботи автоматики Nice Wingo 4klt при такому монтажі. у більшості випадків потрібно нарощувати задній кронштейн щоб витримати розмір B та  мінімальний кут між автоматикою та воротами. Нагадуємо, що мотори WG4000 повинні стояти під кутом до воріт у всіх точках роботи.

Технічні характеристики

Живлення230В (50Гц)
Номінальна сила струму0.5 А
Потужність120 Вт
Максимальна швидкість0.016 м/с
Ход штока400мм
Зусилля1500Н
Інтенсивність30%
Клас захистуIP44
Робоча температура-20 ..+50
Розміри770х98х95 мм
Вага6 кг

Можете ознайомитися з нашими дописами на тему автоматики:

Огляд моделей автоматики Nice

Яку автоматику вибрати ?

Відгуки

Клас 
Вася 2022-08-03

Надійна

В батьків така працює років 15. Міняли один раз бронзові гайки і пульти. Як на мене, то дуже добра автоматика.

  Напишіть свій огляд !

  Напишіть відгук

  Nice Wingo 4KLT

  Nice Wingo 4KLT

  Стулка воріт до 2 м, вага стулки 400 кг

  Обладнуєтсья  механічними кінцевими упорами

  Двигун 230V

  Швидкість відкривання 24 с.

  В комплект входить:
  • двигун 2 шт
  • Блок управління двигунами MC800
  • Приймач OXI-BD
  • Пульт дистанційного керування 2шт
  • Механічні упори 2шт

  Напишіть відгук

  Аксесуари

  30 інших товарів в цій категорії:

  Скачати

  NiceA60

  Інструкція на блок управління NiceA60

  Скачати (3.02M)

  Інструкція NICE MC800

  Інструкція на блок керування NICE MC800

  Скачати (3.67M)

  Інструкція NICE Wingo

  Інструкція для автоматики NICE Wingo

  Скачати (2.73M)

  Інструкція NICE A400

  Інструкція на блок NICE A400

  Скачати (1002.44k)