Автоматика Nice в м.Рівне - Vorota.rv.ua Автоматика для воріт

 Магазин vorota.rv.ua пропонує продукцію від італійського виробника автоматики NICE  в м.Рівне.

Компанія Nice виникла на початку 90-х років  на сході  Італії в місті Одерцо недалеко від Венеції.  і має за плечима більше ніж 20 років досвіду у виробництві надійної автоматики для воріт, болардів та шлагбаумів. Незмінна якість та надійність продукції  Nice дає впевненість у роботі автоматики за будь-якої погоди та умов експлуатації. Сучасний дизайн автоматики Nice  крокує у ногу з часом, а передові технології дозволять вам отримати задоволення від здавалося б такої буденної справи, як відчинення чи зачинення воріт.  Не секрет, що автоматика виробництва  Nice, популярна в м. Рівне та перевірена часом та тривалою  експлуатацією рівнянами, як біля приватних будинків так і  на промислових об'єктах на яких потрібні автоматичні ворота. Наші монтажники можуть якісно  змонтувати автоматику Nice  для ваших воріт оскільки від ретельного налаштування та доводки залежить безперебійна робота моторів Найс.

IMG_20160910_175757.jpg

Якщо ви хочете придбати автоматику Nice у нашому місті, ми можемо запропонувати для вас найкращі зразки автоматики для розпашних чи відкатних воріт від компанії Nice. Зокрема варто звернути увагу на такі зразки  розпашної автоматики як Nice Wingo KCE W Цей комплект  перевірений часом та є найпоширенішим на теренах нашого міста. Не вибагливий, простий у використанні та монтажі - є надійним повсякденним помічником який з року в рік відчиняє ваші ворота.  Новинка від компанії NICE - телескопчний привід NICE TOO 3000KLT вперше представлений у м. Рівне. Своєю іноваційністю, компактністю та ефективністю, ця автоматика  для розпашних воріт підняла планку якості до небачених вистот.

Nice Toona

Якщо ваші ворота мають значні розміри або вагу, рекомендуємо звернути увагу на автоматику  Nice Toona. Колосальна потужність якої зморже відчинити воротину вагою до 1000 кг та довжиною до 5 м, що перекриває абсолютну більшість  тяжких кованих воріт які так полюбляють заможні Рівняни. Ця автоматика розроблена спеціально для умов використання в Україні оскільки має інше передаточне число редуктора ніж для Європи і позначена індекосм Р ( наприклад Toona 4016P). Подовжена версія Toona 5016P Розроблена для довгих воріт та використовується у випадках необхідності відкривання назовні. Електромеханічні кінцевики полегшують та збільшують термін  експлуатації автоматики.

У випадку коли ви є власником відкатних воріт Nice виготовляє приводи для здвижних воріт. Популярною моделлю двигуна,  що часто використовують є Nice RB 600. Цей відкатний  мотор автоматики підтримує систему комутації BlueBus яка призначена для спрощення комутації автоматики та зменшення кількості проводів які потрібно прокладати для підключення додаткового обладнання такого як фотоелементи безпеки. Автоматичні  відкатні ворота обладнані автоматикою Nice мають функцію плавний старт та заповільнення, мають функцію амперометричного відключення, що практично виключає  можливість защімлення людей, тварин та майна.

Для всіх пристроїв можна підключити додаткову сигнальну лампу, для інформування оточуючих про початок маневру автоматики. Після  зміни форми деяких аксесуарів, компанія Nice замінила серію ламп Lucy на сучасну світлодіодну серію EL. Тепер LUCY230 замінила Nice ELAC, а LucyB та Lucy24  Nice ELDC.

Для гаражних воріт компанія Найс може запропонувати чудовий реміниий, а значить безшумний  гаражний мотор Nice Spin23. Потужний і в одночас чутливий до перешкод, з системою Блюбас та можливістю підключення 6 пар фотоелементів. Зручний, розумний та простий в настройці гарно працюватеме в парі з іншою автмоатикою Nice. Гаражні воротане будуть створювати незручності при експлуатації,а також прослужать довше. Зав'язавши гаражну автоматику та автоматичні ворота на один пульт Nice Flo2re  можна зменшити кількість пультів до одного. А при використанні чотириканального пульта  Nice Flo4re можна налаштувати роботу не тільки  автоматики для воріт, а й також автоматичних  захисних ролет та інших пристроїв. 

Ще одною, дуже суттєвою перевагою є те, що автоматика Найс дуже проста у настройці, і придбавши їїх у нас, при наявності деякихї навиків, ви зможете поставити її самотужки прочитавши інструкцію по монтажу, а також за допомогою  консультацій нашихї спеціалістів.

  Магазин автоматики для воріт рекомендує  обирати приводи  від  компанії Nice  якщо ви хочете отримати італійську якість та інновації за розумними цінами  в м.Рівне