Автоматика для секційних воріт GANT GM600

GANT GM600

Автоматика для секційних воріт GANT GM800/2700

Высота воріт до 2,3 м,

площа 9 м.кв,
зусилля 600 Н,

інтенсивність 50%, ІР-20

Більше деталей

5 в наявності

6 674 грн

Купити за 1 клік

Характеристики

Площа воріт до9 м кв
Висота воріт до2.3 м

Більше інформації

Автоматика для секційних гаражних воріт від китайського виробника Gant

Модель GM600/3000GM800/3000
Блок управлыння: вбудований
Ынтенсивнысть використання: середня
Макс. висота воріт, м.: 2,33,0
Макс. площа воріт, кв. м.: 9
Макс. тягове зусилля, Н:600
Швидкість переміщення, см/сек. 12
Напруга (двигуна), В:  24 В
Напруга (живлення), В:  ~230В 50гц
Макс. потужністьь, Вт: 250
Класс захисту:IP40
Діапазон температур, ° C:   -20….. +50

Двигун 24В і редуктор з бронзово-сталевий парою черв'ячних шестерень розроблений для мінімальних втрат на тертя, максимальної надійності і довговічності. Двигун оснащений електронним енкодером для точного позиціонування воріт в кінцевих положеннях. Трансформатор GN800 Тороїдальний трансформатор харчування двигуна з термозахистом і запасом по потужності забезпечує працездатність приводу в широкому діапазоні живлячої напруги мережі і розмірів воріт. Привід Gant GM800 варисторних захист від підвищеної напруги і фільтри від перешкод в мережі надійно захищають електроніку електроприводу від неякісного мережевого електроживлення. Привід Gant GM800 Вбудована мікропроцесорна плата управління з радіоприймачем ДУ забезпечить комфорт при використанні. Електронна настройка захисту від перешкоди на відкриття і закриття, і можливість підключення фотоелементів гарантує високу безпеку при експлуатації.
Пульт T16 Вхідні в комплект автоматики два елегантних 4-х канальних пульта ДУ з плаваючим кодом дозволяють управляти одночасно різними електро-приводами для воріт, ролет, вікон та іншої автоматикою для будинку. Привід Gant GM800 шмна Сталева оцинкована шина оптимального перетину з ланцюгом надає максимальну жорсткість конструкції. Суцільнометалевий передній кронштейн з пружинним пристроєм натягу ланцюга забезпечує надійне і міцне кріплення шини до отвору воріт і мінімальний шум при роботі приводу.
Привід Gant GM800 блокування Тяговая каретка з пристроєм ручного розблокування дозволяє управляти воротами вручну при відсутності харчування. Унікальна технологія замикання воріт дозволяє надійно фіксувати полотно воріт у закритому положенні, навіть якщо ворота зупинилися в частково або повністю відкритому стані при пропажі живлення. Після відновлення електропостачання, при першому автоматичному закритті, привід самостійно повернеться в початковий режим. АккумуляториGM800 Приводи для секційних гаражних воріт GM800 можуть легко оснащуватися джерелом безперебійного живлення. Для цього достатньо додатково придбати блок акумуляторних батарей і підключити його проводом до контролера приводу.
Контролер автоматично перемикається на роботу від батарей при відсутності харчування або зниженні напруги в мережі нижче гранично допустимого. При відновленні електропостачання контролер буде заряджати блок акумуляторів.

Відгуки

Напишіть відгук

GANT GM600

GANT GM600

Автоматика для секційних воріт GANT GM800/2700

Высота воріт до 2,3 м,

площа 9 м.кв,
зусилля 600 Н,

інтенсивність 50%, ІР-20

Напишіть відгук

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії:

Скачати

Gant GM800

Інструкція Gant GM800

Скачати (1.52M)