Гаражні ворота GANT PLUS Графіт 2,8х2,25м - Гаражні ворота Рівне Автоматика для воріт Рівне Промислові ворота Рівне Шлагбауми Рівне

Гаражні ворота GANT PLUS Графіт 2,8х2,25м

Розміри 2400x2030

Кольори: антарцит, коричневий, білий,  срібло

Бокові пружини розтягу

Більше деталей

5 в наявності

42 632 грн

Купити за 1 клік

Більше інформації

Гаражні секційні ворота Gant Plus Чехія-Україна

Це сучасна високотехнологічна конструкція призначена для закривання гаражів, підвалів та інших приміщень.

Виготовлені з європейських комплектуючих на території України. Чудово підійдуть для  закриття теплих приміщень оскільки виготовлені з сендвіч панелей Чеського виробництва які збережуть температурний режим у вашому гаражі. Унікальна конструкція з'єднань сендвіч панелей унеможливлюють виникнення містка холоду. Сендвіч панелі з центральним пазом  можуть бути   спеціальною ламінацією "під дерево"  кольорів "Золотий Дуб", "Темний дуб", "Венге", "Махагон" .   Зсередини секційні ворота GANT PLUS білі з структурою поверхні "під дерево". Ламіновані ворота коштують дещо дорожче, але мають кращий вигляд та виглядають більш дорого. 

Усі ворота можуть обладнуватися автоматикою для брами що значно полегшує експлуатацію та збільшує срок служби воріт. Також ми надаємо послуги по монтажу секційних воріт

Базова комплектація

  • Європейська сендвіч-панель виробництва Чехії товщиною 40 мм з захистом від защемлення пальців та з технологією яка униможливлює утвореня містка холоду.
  • Стандартний тип підйому - мінімальний розмір перемички 150 мм пр ручному та автоматичному управлінні. Бокові відстані120мм.
  • оциноквані бокові заглушки, бокові та внутрішні петлі
  • регулюємий нижній кронштейн
  • Бокові пружини (1000) циклів підйому
  • захист від розриву пружин
  • накладна двухстороння ручка 
  • оцинковані направлчяючі товщиною 1,5мм

Купити секційні гаражні ворота   можете в компанії ВОРОТА РІВНЕ що є офіційним постачальником воріт та комплектації для воріт від українського виробника Gant. 

Відгуки

Напишіть відгук

Гаражні ворота GANT PLUS Графіт 2,8х2,25м

Гаражні ворота GANT PLUS Графіт 2,8х2,25м

Розміри 2400x2030

Кольори: антарцит, коричневий, білий,  срібло

Бокові пружини розтягу

Напишіть відгук

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії: