Гаражні ворота GANT PLUS Золотий дуб 3,0х2,53 м - Гаражні ворота Рівне Автоматика для воріт Рівне Промислові ворота Рівне Шлагбауми Рівне

Гаражні ворота GANT PLUS Золотий дуб 3,0х2,53 м

Розміри 3000x2530

Кольори: "Золотий Дуб", "Темний дуб", "Венге", "Графіт

Панелі з центральним пазом

Більше деталей

5 в наявності

43 252 грн

Купити за 1 клік

Більше інформації

Гаражні секційні ворота Gant Plus Чехія-Україна

Це сучасна високотехнологічна конструкція призначена для закривання гаражів, підвалів та інших приміщень.

Виготовлені з європейських комплектуючих на території України. Чудово підійдуть для  закриття теплих приміщень оскільки виготовлені з сендвіч панелей Чешського виробництва які збережуть температурний режим у вашому гаражі. Унікальна конструкція з'єднань сендвіч панелей унеможливлюють виникнення містка холоду. Сендвіч панелі з центральним пазом  можуть бути   спеціальною ламінацією "під дерево"  кольорів "Золотий Дуб", "Темний дуб", "Венге", "Махагон" .   Зсередини секційні ворота GANT PLUS білі з структурою поверхні "під дерево". Ламіновані ворота коштують дещо дорожче, але мають кращий вигляд та виглядають більш дорого. Ворота такого ж розміру без ламінації коштують на 26 долларів дешевше. 

Усі ворота можуть обладнуватися автоматикою для воріт в гараж, що значно полегшує експлуатацію та збільшує срок служби воріт. Також ми надаємо послуги по монтажу секційних воріт

Базова комплектація

  • Європейська сендвіч-панель виробництва Чехії товщиною 40 мм з захистом від защемлення пальців та з технологією яка униможливлює утвореня містка холоду.
  • Стандартний тип підйому - мінімальний розмір перемички 250 мм пр ручному та автоматичному управлінні. Бокові відстані140мм.
  • оциноквані бокові заглушки, бокові та внутрішні петлі
  • регулюємий нижній кронштейн
  • оцинковані торіонні пружини  гарантовано розраховані на (25000) циклів підйому
  • захист від розриву пружин
  • накладна двухстороння ручка та внутрішній прижинний засув
  • оцинковані направлчяючі товщиною 1,5мм

Якщо бажаєте купити  дешево гаражні ворота в Рівному   замовляйте у нас. Маючи великий досвід в роботі з воротами та автоматикою, ми кваліфіковано та оперативно секційні та промислові ворота та надамо гарантію, як на монтаж, так і на саму конструкцію.

Відгуки

Напишіть відгук

Гаражні ворота GANT PLUS Золотий дуб 3,0х2,53 м

Гаражні ворота GANT PLUS Золотий дуб 3,0х2,53 м

Розміри 3000x2530

Кольори: "Золотий Дуб", "Темний дуб", "Венге", "Графіт

Панелі з центральним пазом

Напишіть відгук

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії: