Фотоелементи PS-1

Фотоелементи Steelon PS-1

Універсальні Інфрачервоні фотоелементи безпеки . 

Живлення 12-24В

Дальність роботи до 12 м

Режими роботи: NC/NO

Більше деталей

10 в наявності

660 грн

Купити за 1 клік

Більше інформації

Фотоелементи безпеки Steelon PS-1 приміняються при встановленні автоматики для відкатних, розпашних воріт  а також шлагбаумів,для забезпечення безпечного користування . Вони допоможуть уникнути небезпечних ситуацій, травм, а також псування майна. Мають сучасний стильний дизайн та якісний герметичний корпус.

Додатковим, але найнеобхіднішим аксесуаром для автоматики, є фотоелементи безпеки. Принцип роботи фотоелементів Steelon PS-1 полягає в тому що інфрачервоний промінь від передатчика надходить до приймача, який знаходиться у зоні пряимої видимості. При перериванні інфрачервоного променя відбувається розмикання нормально замкнутого контакту і автоматика або відключає, або одразу ж відчиняє ворота (це відбувається в залежності від обраних налаштувань).

Підключити одночасно можна одразу декілька пар фотоелементів (На відкривання так і на закривання) для забезпечення максимального рівня безпеки.

Інтернет магазин автоматики для воріт  vorota.rv.ua вкрай рекомендує при виборі приводів на ваші ворота брати також фотоелементи безпеки PS-1 , тому що їхня ціна значно менша за ціну ремонту та рихтування  лакофарбового покриття вашого атвомобіля.

Відгуки

Клас 
Василь 2023-01-19

Норм

Працюють добре. Ставив на ворота в двір. Підключив сам, без проблем. добре що є ущільнення щоб вода не затікала

Напишіть свій огляд !

Напишіть відгук

Фотоелементи Steelon PS-1

Фотоелементи Steelon PS-1

Універсальні Інфрачервоні фотоелементи безпеки . 

Живлення 12-24В

Дальність роботи до 12 м

Режими роботи: NC/NO

Напишіть відгук

30 інших товарів в цій категорії: