Фотоелементи Gant IR W 12

Безпровідні Фотоелементи

Безпровідні інфрачервоні фотоелементи безпеки із звуковою сигналізацією . Підійдуть для підключення до китайських так і італійських комплектів автоматики.

Більше деталей

4 в наявності

€44

Більше інформації

Безпровідні фотоелементи безпеки  Steelon PS-2 (Gant IR W12) приміняються у випадках, коли неможливо прокласти кабель на передатчик при встановленні автоматики для відкатних та розпашних воріт для забезпечення безпечного користування автоматикою. Реалізовано це завдяки тому що дальній фотоелемент (Передатчик TX) працює на двох пальчикових батарейках, приймач TX  потрібно підключати проводами як і завжди. При розрядці батарей фотоелемент сповіститьт про це світовим та звуковим сигналами. Також завдяки поворотній оптиці ви можете поставити  IR   W12 на будь-які поверхні. Звуковий сигнал сповіщає про переривання інфрачервого промена при перешкоді між ними. Також ці фотоелементи здатні працювати як з нормально відкритим, так і з нормально закритими контактами, що робить їх дуже універсальними.

Вони допоможуть уникнути небезпечних ситуацій травм, а також псування майна. Мають сучасний стильний дизайн та якісний герметичний корпус.

Додатковим, але найнеобхіднішим  обладнанням для автоматики на ворота будь якоготипу є фотоелементи. принцип їхньої робот полягає в тому що інфрачервоний промінь від передатчика натходить до приймача, який знаходиться у зоні пряимої видимості. При перериванні інфрачервоного променя відбувається розмикання нормально замкнутого контакту і автоматика або відключає, або одразу ж відчиняє ворота (це відбувається в залежності від обраних налаштувань).

Автоматика Gant  передбачає підключення до двух пар фотоелементів Gant IR33 для підключення до всіх типів автоматики Gant . Це зменьшить вірогідність виникнення небезпечних ситуацій та пошкодження воріт.

Інтернет магазин автоматики для воріт  vorota.rv.ua вкрай рекомендує при виборі приводів на ваші ворота брати також фотоелементи безпеки  Gant IR W12, тому що їхня ціна значно менша за ціну ремонту та рихтування  лакофарбового покриття вашого атвомобіля.

Відгуки

Напишіть відгук

Безпровідні Фотоелементи

Безпровідні Фотоелементи

Безпровідні інфрачервоні фотоелементи безпеки із звуковою сигналізацією . Підійдуть для підключення до китайських так і італійських комплектів автоматики.

Напишіть відгук

Аксесуари

30 інших товарів в цій категорії: