Шлагбаум Gant Turbo 4s

Шлагбаум Gant Turbo 2s

Швидкісний Шлагбаум Gant Turbo 2s

Стріла 4 м

Інтенсивінсть використання 100%

Час відкривання1,8 сек

Вага 55 кг

Клас захисту ІР44

Більше деталей

2 в наявності

€715

Характеристики

Інтенсивність використання100%
Довжина стріли4 м
Швидкісна автоматикаШвидкісний

Більше інформації

Gant Turbo 2s

Електро-механічний швидкісний шлагбаум Gant Turbo 2s

В комплект входить:

 • Стійка шлагбаума
 • Стріла алюмінієва з світловідбиваючими наклейками
 • вбудований блок управлдіння з приймачем
 • Пульт  дистанційного керування 4-х канальний -2 шт.

Як підібрати шлагбаум та комплектацію

Якщо у вас є бажання організувати обмеження руху та встановити шлагбаум на власній території, дворі, в'їзді чи виїзді  варто спочатку поцікавитися чи можна його тут встановлювати, адже необхідно забезпечити проїзд для пожежних машин, аварійнорятувальних, швидких сміттєзбиральних  та інших спеціальних машин проїзд яких неможна блокувати. В іншому випалку можуть бути скарги та штрафи. Якщо ж це ваша особиста територія то проблем від поставленого шлагбаума не повинно виникнути.

Головною визначною характеристикою шлагбаума є ширина проїзду яку він перекриває. Стандартно для шлагбаумом Turbo 2s можна перекривати 4 метрові заїзди, враховуючи, що в більшості випадків необхідно залишати прохід для пішоходів в кінці. На кінці стріли ставлять  стаціонарну опору під стрілу яка підтримує стрілу та розвантажує редуктор від надмірних навантажень.  Це треба також враховувати при проектуванні території.

Також варто одразу розраховувати Інтенсивність  з якою буде працювати шлагбаум. Різні моделі шлагбаумів  призначені для різних навантажень, це можна зрозуміти проаналізувавши конструкцію редуктора та живлення на якому працює електродвигун.

Цей шлагбаум призначений для монтажу на прохідні з високою інтенсивністю руху (вокзали, прохідні підприємств, пропускні пункти). За рахунок технології безщіткового двигуна, можливо використувавти шлагбаум Gant Turbo 2s  з  тривалими навантаженнями без поломок. Ще одним великим плюсом цього шлагбаума є дуже висока швидкість відкривання всього 1,8 с що значно збільшить пропускну здатність вашої прохідної. Рекомендуємо  для монтажу цей шлагбаум  в м.Рівне

  Turbo 2s  сміло можна ставити на:

 • ОСББ, 
 • Котеджні містечка
 • Прохідні заводів та підприємств
 • Стоянки
 • Прибудинкові території
 • Торгові комплекси
 • Військові частини
 • Блокпости охорони

Треба одразу визначитися з розміщення шлагбаума. Окскільки Gant Turbo 2s  є універсальним в розміщенні і його можна розмістити як зліва так і зправа. Для цього потрібно просто перекинути декілька деталей і пружину. Це дуже зручно при замовленні шлагабума не треба непокоїтися чи стане цей шлагбаум правильно.

За для безпечної експлуатації існуюь аксесуари які допомагають уникнути аварійних ситуацій повязаних із рухом стріли шлагбаума. До них відносять лампу, фотоелементи та індукційні петлі. Найчастіше використовують фотоелементи які не дають рухатися стрілі поки під шлагбаумом є перешкода. Для фотоелементів необхідно не забути прокласти провід аж до опори на яку лягатиме стріла. Як правильно прокласти електропроводку для шлагбаума ми вже писали.  Сигнальну лампу можна просто прикрутити до корпуса і вона сигналізуватиме про рух стріли шлагбаума для оточуючих.

Шлагбаум це просто виконавче обладнання яке за командою користувача піднімає чи опускає стрілу. Відповідно управління шлагбаумом може бути різним:

 • Пульт дистанційного керування
 • Стаціонарна кнопка
 • GSM модуль
 • WiFI модуль
 • СКУД

Стандартним варіантом для шлагбаума Turbo 2s є пульт. В комплекті їх  2 шт. На вбудований приймач можна записати до 12 шт. Якщо треба більше, варто ставити зовнішній приймач. Пульт має нормальну дальність 30-100 метрів в залежності від умов прийому. На ньому є 4 кнопки, а це означає, що можна керувати одразу чотирма шлагбаумами. Якщо поруч із шламбауном є прохідна чи сторожка, туди можна поставити кнопку без фіксації для керування особисто черговим. Також можна вивести туди ж аварійну кнопку STOP для аварійних випадків. Вцілому такий вид керування був можливий від самого початку винайдення електромеханічних автоматичних шлагбаумів, але  прогрес не стоїть на місці.  Останнім часом  запит на Управління  шлагбаумом з смартфону  ми отримуємо дуже часто. Реалізувати керування автоматикою з телефону можна за допомогою GSM модулів або WIFI модулів. Різниця між цими приладами полягає в методі комунікації. Для ДЖІ ЕС ЕМ модулів треба жоб була мережа мабільних операторів, а для ВАЙ ФАЙ модуля треба, щоб була мережа Інтернет і покриття безпровідної мережі. В цьому плані GSM модуль значно надійніший в роботі і вдкрити шлагбаум можна не тільки через крутий смартфон, але і через звичайну "звонилку", саме тому ми і ставимо його в більшості випадків. Взагалі, відкривати шлагбаум може будь який прилад на якому є реле з сухим контактом який  може короткочасно закриватись. На цьому принципі і реалізоване керування автоматикою через магнітні зчитувачі міток, або магнітних карток.

Відгуки

Клас 
Генадій 2022-02-09

Швидкий

Класний швидкісний шлагбаум. Не треба стояти і чекати поки він відкриється

 • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.

Напишіть свій огляд !

Напишіть відгук

Шлагбаум Gant Turbo 2s

Шлагбаум Gant Turbo 2s

Швидкісний Шлагбаум Gant Turbo 2s

Стріла 4 м

Інтенсивінсть використання 100%

Час відкривання1,8 сек

Вага 55 кг

Клас захисту ІР44

Напишіть відгук

Аксесуари

12 інших товарів в цій категорії: